O Nas

Kim jesteśmy, co robimy, jak działamy


Foxart jest Drukarnią i Agencją reklamową specjalizującą się w szeroko pojętej reklamie . Wykonujemy projekty graficzne oraz druk na wszystkich materiałach. Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji oraz do klientów indywidualnych. Od czasu powstania stale poszerzamy bazę zadowolonych klientów oraz nasze portfolio. Każdy znajdzie coś dla siebie w naszej szerokiej ofercie reklamy. Głównym atutem współpracy z nami jest to, że jesteśmy mobilni i bez wychodzenia z biura, możesz zrealizować najbardziej wyszukany pomysł na reklamę. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy profesjonalistami.


Lata doświadczenia

%

Zadowoleni Klienci

Projekty w realizacji

%

Zaangażowanie


OPINIE

INWEST KLIMA

Firma FoxArt charakteryzuję się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecenia były realizowane sprawnie i terminowo.

LONDON ACADEMY

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą FoxArt ponieważ cechuje ją bardzo dobra jakość, krótkie terminy realizacji, atrakcyjne ceny oraz świetny kontakt. Polecam

STAL-PROJEKT

Z firmą FoxArt znamy się długo i jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Pod względem jakości, czasu realizacji i designu godni polecenia, więc polecam.